![](https://www.animal-society.org/wp-content/uploads/2023/06/353452188_633801812112742_2066904282449934611_n.jpg)
Ne concentrăm cu precădere pe sterilizarea câinilor fără stăpân, așadar, constănțeni vă rugăm să ne semnalați zonele în care știți că i-am putea găsi.
De astăzi, echipa noastră s-a mutat în Biobaza (Strada Câmpul cu Flori nr. 11), pentru a fi mai aproape de zonele ”fierbinți” – zonele în care s-au aciuat mulți câini, care trebuie urgent sterilizați.
Primim, în continuare, programări – de luni până vineri, între 09:00 și 14:00, la numărul de telefon 0754 208 630.