![](https://www.animal-society.org/wp-content/uploads/2022/12/Mia.jpg)
A fost în program timp de două luni. A participat de mai multe ori la campania „Umple golul din viața ta”, mergând pe stadioanele de fotbal. A fost adoptată de o familie care locuiește în București. Au vrut să adopte un câine de talie mică, potrivit pentru apartament și au venit de două ori la adăpost înainte de a se decide. Mia este acum un câine de apartament. S-a adaptat rapid și se înțelege bine cu pisica familiei.